העברה של נפטרים

מותו של אדם קרוב הוא מאורע קשה מבחינה נפשית, שמיד לאחריו יש גם לטפל בעניינים טכניים ובירוקרטיים במטרה להביא את הנפטר לקבורה. האתגר גדל בכמה מונים כאשר עולה הצורך בהעברה והטסה של נפטרים. כדי לסייע לכם בתהליך עומדים לרשותכם שירותיה של חברת מנוחה לעד, המתמחה בהעברה והטסה של נפטרים מחו"ל לישראל, מישראל לחו"ל ובמקרים של הוצאה מהקבר והעברה לישראל. לחברתנו ניסיון של מעל ארבעים שנה הניכר ברמה גבוהה, אמינות, יעילות ורגישות. החברה מעניקה שירות לכל יעד בחו"ל ועבור כל סוג קבורה מבוקש, עם ארגון וטיפול מלא בכל הליכי ההעברה, הטיסה והקבורה. 

העברה והטסת נפטר לישראל

לחברתנו יש קשרים עם חברות קבורה בכל רחבי העולם מדתות שונות, המספקות מענה להטסת נפטרים לישראל. כמו כן, לביצוע ההליך אנו נדאג לקבל אישור עבור מקום קבורה מחברת קדישא או כל חברת קבורה אחרת. חשוב לדעת כי אזרח ישראלי שזכאי לביטוח לאומי יקבל אישור לקבורה בארץ ללא עלות, ואילו מי שאינו זכאי יידרש לרכוש חלקת קבורה בארץ. בנוסף , אנו נסייע בהוצאה שך תעודת פטירה מטעם משרד הפנים ונדאג שתועבר לשגרירות ישראל לאישור הטסת הנפטר. אנו גם נטפל בכל הליך ההעברה והטיסה של הנפטר בעזרת ייפוי כח נאות, לרבות איסוף כל מידע רלוונטי לנושא, קבלת הזמנה להטסת הנפטר לארץ ויצירת קשר עם בני משפחה בישראל. זאת בנוסף לטיפול בנפטר בהתאם לבקשות בני המשפחה, תיאום מועד העברה וטיסה, טיפול בעלויות טיסה, קבלה של הארון בשדה התעופה בישראל, ארגון לוויה, העברת הארון וקבורת הנפטר.

העברת והטסת נפטר מישראל לחו"ל

אנו גם מטפלים במקרים הפוכים, בהם מבקשים להעביר ולהטיס גופת נפטר מישראל ליעדים שונים בחו"ל. ההליך כולל ייצוג של בני המשפחה מול הרשויות בארץ כמו המכון לרפואה משפטית, משרד הבריאות, בתי חולים ועוד. כמו כן נדאג לשחרורו של הנפטר ולהכנתו לקראת העברה והטסה לחו"ל לכל יעד מבוקש. מאחורינו ניסיון רב בהעברת נפטרים לארה"ב, אוסטרליה, אנגליה, צרפת, ברזיל, פולין, סודן, תאילנד, רוסיה, גאורגיה, הודו, קנדה, סין ועוד.

הוצאה מקבר להעברה לישראל

אנו גם אמונים על טיפול במקרים של הוצאה מקבר והעברה לישראל לקבורה מחדש, עם ניסיון ייחודי בהעברת קברים לרבות העברה של בתי קברות יהודיים שלמים. הליך זה לרוב מבוקש על ידי בני משפחה שעברו לגור בישראל ורוצים להעלות גם את גופות יקיריהם לארץ. מדובר בהליך מורכב שיש לנו את כל הידע והכלים לבצעו בהתאם לחוקי בריאות הבינלאומיים, חוקי המדינה בחו"ל וחוקי מדינת ישראל וכן בהתאם לדרישות ההלכה.

לשירותי העברה והטסת נפטרים ולקבל עוד מידע וייעוץ מקצוע בנושא השאירו פרטיכם באתר החברה או צרו קשר עם חברת מנוחה לעד בטלפון 972-3-6872929
ו- 972-50-521-2464. 

מאמרים נוספים

תעודת פטירה לאדם שנפטר בחו"ל
אחד הרגעים הקשים בחייו של אדם הוא פטירתו של אדם קרוב, מלבד העצב והכאב הרב שחשים ברגע זה, פעמים רבות נאלצים קרובי משפחתו של הנפטר להתעסק בבירוקרטיה רבה וסבוכה. העניין מסתבך הרבה יותר כאשר האדם נפטר בחו"ל ויש צורך להטיס את הגופה לישראל ולהיות בקשר עם גורמים רבים, על מנת לבצע את התהליך.
העלאת עצמות לארץ לצורך קבורה
העברת גופתו של אדם למדינה שונה מהמדינה שבה הוא נפטר יכולה להיות למטרת קבורה בסמוך לפטירתו, או לחלופין הטסת נפטר יכולה להיות למטרות קבורה מחודשת. בדרך כלל, בקבורה שנייה, זו כבר לא תהיה גופה אלא מה שנשאר ממנה, כלומר עצמות בלבד, מה שיצריך גם טיפול שימור שונה לטיסה.
מתי צריכים לבצע חניטת גופה ולמי כדאי לפנות
כאשר אנו מאבדים אדם קרוב ואהוב, הצער הוא עצום ובלתי ניתן לתיאור. יחד עם זאת, כמו הרבה מקרים בחיינו המודרניים, גם בזמן פטירתו של אדם, ישנם תהליכים פורמאליים ובירוקרטיות שיש לקיים. אחד מאותם מקרים הינו מצב בו יש צורך להטיס גופה ממקום פטירת האדם ליעד בו מתוכננת קבורתו. חברת מנוחה לעד בע״מ פועלת בתחום העדין והרגיש הזה כבר משנת 1980 1978 ואנו צברנו הרבה מאד ידע וניסיון אשר בעזרתם אנו יכולים לתת מענה לכל מצב ולעשות זאת באופן המקצועי והמיטבי ביותר.
באבלכם, תנו לנו לדאוג לכל הפרטים והביורוקרטיה,
אנחנו כאן כדי לדאוג להכל.
מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:

אנחנו משתמשים בעוגיות

אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לייעל את פונקציונליות האתר ולשפר את החוויה שלך.