ביטוח נסיעות לחו"ל

בשנים האחרונות התפתח מאד ענף התיירות גם בישראל וגם ברחבי העולם כולו. חברות תעופה ונסיעות המציעות חבילות במחירים מוזלים וכדאיים נכנסו לשוק והפכו את השמיים לפתוחים יותר מאי פעם. כל מי שחפץ בנסיעה לחוץ לארץ – מכל סיבה שהיא – יכול להזמין מבעוד מועד טיסה ואירוח בבית מלון וגם יכול לקבל החלטה ספונטנית ולנסוע תוך מספר ימים מקבלת ההחלטה.

 

חשוב מאד לשים לב לתנאים וההגבלות שמציינת חברת הנסיעות בחוזה שהלקוח מקבל אליו לאחר ביצוע ההזמנה, שכן ייתכן ויופיעו שם סעיפים שיש להם קשר לאפשרות (או חוסר האפשרות) לבטל או לשנות את ההזמנה שלו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

סוגים של פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל
 

בעקבות השינויים שחלו בעולם הנסיעות חלו גם לא מעט התפתחויות בתחום של ביטוח נסיעות לחו"ל וכיום יש כמה סוגים של פוליסות ביטוח שצריך לדעת עליהן לפני שמבצעים את הרכישה החשובה הזאת.

 

שלוש הקטגוריות המרכזיות והחשובות ביותר בעולם ביטוחי הנסיעות הן:


•    ביטוח המגן על הנוסע בעת ביטול הנסיעה (או חלק ממרכיביה) מכל סיבה שהיא – ביטוח שפחות קשור לנושא של בריאות אלא לביטול בכל רגע החל ממועד רכישת מרכיבי הנסיעה ועד כיממה לפני מועד הנסיעה עצמה.


•    ביטוח בריאות למהלך הנסיעה – מגן על הנוסע בעת שהותו מחוץ למדינה, במקרים בהם היה עליו להיעזר בשירותי רפואה כאלה ואחרים במהלך החופשה, או שירותים נוספים לאחר המוות.


•    ביטוח לכבודה ולרכושו של הנוסע – ביטוח שבא לידי ביטוי במידה והכבודה של הנוסע הולכת לאיבוד, נגנבת או שחפציו לא נמצאים עם הגיעו ליעד. בפוליסה זו ניתן גם לבטח חפצים יקרי ערך שמעוניינים או צריכים לנסוע איתם.


חשוב מאד להכיר את סוגי הביטוחים השונים על מנת לדעת איזו פוליסה צריך לרכוש, כלומר איזו פוליסה תכסה את הנוסע באופן הטוב ביותר בעת כל מקרה שעלול לקרות והוא רוצה להיערך לקראתו. חשוב לדעת שבכל מקרה הביטוח לא מפצה או מחזיר סכום מלא כפי שהוא שולם על ידי הנוסע אלא אחוז מסוים מהעלות או סכום כזה או אחר כפי שהוא מוגבר בסעיפי הפוליסה השונים.

 

חשוב מאד להקדיש את זמן המחשבה הדרוש על מנת לרכוש את הביטוח הדרוש והמתאים, לבחור או לגרוע את הסעיפים שפחות מתאימים או רלוונטיים ולוודא שפוליסה זו או אחרת אכן מתאימה לנסיעה הספציפית.
 

ביטוחים אישיים לכל נוסע

 

במקרים רבים לא ניתן להשליך או להשוות בין פוליסות של אנשים, שכן יש ביטוחי נסיעות שנבנים בהתאמה אישית לכל נוסע ונוסע. יש אנשים בעלי מצב בריאותי כזה או אחר שעליהם להצהיר עליו לפני הנסיעה על מנת שחברת הביטוח תיתן את אישורה לכיסוי במקרים הקשורים למצב הרפואי המדובר. חשוב לענות בכנות מוחלטת על השאלות הקשורות במצב הבריאותי על מנת שהפוליסה אכן תעמוד לרשותו של הנוסע ותגן עליו בכל מקרה שבו יזדקק לה. וכמו בכל נושא אחר – מומלץ לפנות לייעוץ במידה ולא בטוחים איזה ביטוח יהיה דרוש.

קראו גם על: העברת נפטרים מחו"ל

 

הטסת נפטרים לחו"ל ע"י מנוחה לעד המומחים להעברת נפטרים

צור קשר

 + 972 -3-687-2929

 

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם

Success! Message received.

צרו קשר