העברה של נפטרים

מותו של אדם קרוב הוא מאורע קשה מבחינה נפשית, שמייד לאחריו יש גם לטפל בעניינים טכניים ובירוקרטים במטרה להביא את הנפטר לקבורה. האתגר גדל בכמה מונים כאשר עולה הצורך בהעברה והטסה של נפטרים.

כדי לסייע לכם בתהליך עומדים לרשותכם שירותיה של חברת מנוחה לעד, המתמחה בהעברת והטסה של נפטרים מחו"ל לישראל, מישראל לחו"ל ובמקרים של הוצאה מקבר והעברה לישראל. לחברתנו ניסיון של מעל לארבעים שנה הניכר ברמה גבוהה אמינות, יעילות ורגישות. החברה מעניקה שירות לכל יעד בחו"ל ועבור כל סוג קבורה מבוקש, עם ארגון וטיפול מלא בכל הליכי ההעברה, הטיסה והקבורה.

 


העברה והטסת נפטר לישראל


לחברתנו יש קשרים עם חברות קבורה בכל רחבי העולם מדתות שונות, המספקות מענה להטסת נפטרים לישראל. כמו כן, לביצוע ההליך אנו נדאג לקבל אישור עבור מקום קבורה מחברת קדישא או כל חברת קבורה אחרת. חשוב לדעת כי אזרח ישראלי שזכאי לביטוח לאומי יקבל אישור לקבורה בארץ ללא עלות, ואילו מי שאינו זכאי יידרש לרכוש חלקת קבורה בארץ.

בנוסף, אנו נסייע בהוצאה של תעודת פטירה מטעם משרד הפנים ונדאג שתועבר לשגרירות ישראל לאישור הטסת הנפטר. אנו גם נטפל בכל הליך ההעברה והטיסה של הנפטר בעזרת ייפוי כוח נאות, לרבות איסוף כל מידע רלוונטי לנושא, קבלת הזמנה להטסת הנפטר לארץ ויצירת קשר עם בני משפחה בישראל. זאת בנוסף לטיפול בנפטר בהתאם לבקשות בני המשפחה, תיאום מועד העברה וטיסה, טיפול בעלויות טיסה, קבלה של הארון בשדה התעופה בישראל, ארגון לוויה, העברת הארון וקבורת הנפטר.

העברת והטסת נפטר מישראל לחו"ל

אנו גם מטפלים במקרים הפוכים, בהם מבקשים להעביר ולהטיס גופת נפטר מישראל  ליעדים שונים בחו"ל. ההליך כולל ייצוג של בני המשפחה מול הרשויות בארץ כמו המכון לרפואה משפטית, משרד הבריאות, בתי חולים ועוד. כמו כן נדאג לשחרורו של הנפטר ולהכנתו לקראת העברה והטסה לחו"ל לכל יעד מבוקש. מאחורינו ניסיון רב בהעברת נפטרים לארה"ב, אוסטרליה, אנגליה, צרפת, ברזיל, פולין, סודן, תאילנד, רוסיה, גיאורגיה, הודו, קנדה, סין ועוד.

הוצאה מקבר והעברה לישראל

אנו גם אמונים על טיפול במקרים של הוצאה מקבר והעברה לישראל לקבורה מחדש, עם ניסיון ייחודי בהעברת קברים לרבות העברה של בתי קברות יהודיים שלמים. הליך זה לרוב מבוקש על ידי בני משפחה שעברו לגור בישראל ורוצים להעלות גם את גופות יקיריהם לארץ. מדובר בהליך מורכב שיש לנו את כל הידע והכלים לבצעו בהתאם לחוקי בריאות בינלאומיים, חוקי המדינה בחו"ל וחוקי מדינת ישראל, וכן בהתאם לדרישות ההלכה.

לשירותי העברת והטסת נפטרים

לשירותי העברה והטסת נפטרים ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצוע בנושא השאירו פרטיכם באתר החברה או צרו קשר עם חברת מנוחה לעד בטלפון 972-3-6872929 ו-972-50-521-2464.

 

.

תעודת פטירה מחול.gif

צור קשר

 + 972 -3-687-2929

 

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם

צרו קשר